محل تبلیغات شما

خرید آنلاین راهی است که باید دنبال کنید. برای اینکه بتوانید با ازدحام مردم در فروشگاه مبارزه کنید ، نیازی به بسته بندی بچه ها در ماشین نیست. تمام آنچه شما نیاز دارید خود ، کامپیوتر و یک تکه پلاستیک است.

و در بعضی موارد ، حتی بدون پلاستیک نیز می توانید این کار را انجام دهید. در واقع ، پرداخت بدون پلاستیک شماره 10 در لیست راه های ما برای تخفیف در هر خرید آنلاین است.

به خواندن ادامه دهید تا ببینید کدام یک از استراتژی های دیگر باعث برش شده است

1. با خدمات مشتری گپ بزنید

بهترین راه برای درخواست تخفیف هنگام خرید آنلاین ، باز کردن جعبه چت در وب سایت خرده فروش است.

گاهی اوقات یک جعبه گپ باز می شود و از شما می خواهد آیا به کمک نیاز دارید. در سایر مواقع ممکن است لازم باشد گزینه گپ را از صفحه تماس با سایت خارج کنید.

پس از دریافت نماینده آنلاین ، توضیح دهید که در چند سایت خرید می کنید و به دنبال بهترین معامله هستید. بپرسید آیا در حال حاضر تخفیفی موجود است یا خیر. یا ، از اینکه آیا این شرکت حمل و نقل رایگان انجام می دهد ، بپرسید.

از این طریق تضمینی برای دریافت تخفیف وجود ندارد ، اما این روشی امتحان شده و درست است که برای من مفید واقع شده است.

2. به خرده فروش تماس بگیرید

شاید شما در سایتی باشید که هنوز در دوران تاریکی زندگی می کند و خدمات مشتری را از طریق گپ ارائه نمی دهد. در این صورت ، تلفن بهترین دوست شما است.

همانند چت آنلاین ، از تخفیف در دسترس بودن یا ارسال رایگان استفاده کنید. بدترین چیزی که آنها می توانند بگویند "نه" است.

3. سایت های کد کوپن را بررسی کنید

RetailMeNot اولین جایی است که قبل از خرید آنلاین به آن نگاه می کنم. به نظر من این جامع ترین و دقیق ترین منبع کد کوپن در وب است. همچنین می توانید ShopAtHome ، CouponCabin و FatWallet را برای کدهای پس انداز بررسی کنید.

اگر با کدهای کوپن آشنایی ندارید ، آنها معمولاً یک عبارت یا رشته ای از اعداد و حروف هستند که برای تخفیف فوری وارد صفحه پرداخت می کنید.

4. پسوند را در مرورگر خود نصب کنید

با نصب برنامه افزودنی در مرورگر خود که به صورت خودکار پس انداز را جستجو می کند ، در وقت صرفه جویی کنید. عسل یک گزینه محبوب است ، اما موارد دیگری مانند کوپن در Checkout وجود دارد.

همچنین هنگام خرید آنلاین می توانید افزونه ای اضافه کنید که معاملات بهتری را جستجو می کند. InvisibleHand یک نمونه است. از طریق 600 خرده فروش ترکیب می شود تا ببیند آیا قیمت بهتری در جای دیگر موجود است یا خیر.

5. سبد خرید خود را کنار بگذارید

خرده فروشان آنلاین هر حرکت شما را ردیابی می کنند. بدون شک برای آنها ناراحت کننده است که شما را با انبوهی از چیزها ببینند ، فقط برگه را می بندند و حرکت می کنند. احتمالاً به همین دلیل است که یک یا دو روز پس از خروج از سبد خرید ، یک کد کوپن در صندوق پستی خود مشاهده می کنید.

برای اینکه این ترفند عملی شود ، باید وارد حساب خود شوید تا خرده فروش بداند چه کسی این سبد را رها کرده است. سپس وسایل خود را در گاری قرار داده و از سایت خارج شوید. لیست خرده فروشانی که به کسانی که سبد خرید آنها رها شده است کد ارائه می دهند ، بسیار روان است ، اما RatherBeShopping لیستی از 17 فروشگاه دارد که شناخته شده اند و باعث تخفیف می شوند.

6. برای لیست پستی ثبت نام کنید

بعضی از فروشگاه ها کدهای یکبار مصرف را صادر می کنند. برای دریافت این موارد ، شما باید در لیست VIP باشید ، یا همان لیست پستی. برای دریافت خبرنامه از خرده فروشان مورد علاقه خود ثبت نام کنید تا بتوانید کدهای تخفیف و اطلاعیه های فروش را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید.

فقط مطمئن شوید که از آدرس ایمیل ثانویه استفاده می کنید تا حساب اصلی شما تحت تأثیر این پیام ها قرار نگیرد.

7. از کارت های هدیه تخفیف دار استفاده کنید

چرا کسی می تواند کارت هدیه را کمتر از ارزش اسمی بفروشد؟ در بسیاری از موارد ، آنها از افرادی می آیند که آنها را به عنوان هدیه دریافت کرده اند و می خواهند آنها را به پول نقد تبدیل کنند. داشتن 40 دلار در جیب آنها می تواند ارزش بیشتری نسبت به داشتن کارت هدیه 50 دلاری به فروشگاهی که هرگز به آن مراجعه نخواهند کرد.

در حالی که برخی از افراد کارتهای هدیه با تخفیف را در eBay و Craigslist می فروشند ، من از تحویل پول نقد خود برای کارتهایی که تأیید نشده اند ، محتاط هستم. در عوض ، خرید از طریق وب سایت هایی مانند CardPool یا Raise که برخی از حمایت های خریدار را ارائه می دهند منطقی تر است.

سرانجام ، اعضای باشگاه انبار می توانند کارت های هدیه تخفیف دار را به صورت آنلاین یا فروشگاه محلی خود جستجو کنند. Costco ، Sam's Club و BJ’s همه کارتهای تخفیفی دارند که همه چیز از غذا خوردن تا مسافرت را پوشش می دهد.

8- از طریق یک وب سایت بازگشت وجه خرید کنید

استفاده از کد کوپن و پرداخت با کارت هدیه با تخفیف راهی عالی برای کاهش دو برابر پس انداز خود است. در برخی از سایت ها ، می توانید با خرید از طریق یک وب سایت بازگشت پول ، سه برابر غوطه ور شوید.

Ebates سایت مورد علاقه من برای بازپرداخت پول است ، اما سایت های دیگر مانند ExtraBux نیز محبوب هستند. مبالغ برگشتی برای بعضی از خرده فروشی ها می تواند از کسری از یک درصد تا 30 درصد باشد. شما به سادگی باید یک حساب ایجاد کنید و از طریق آن برای خرده فروشان کلیک کنید.

پس از خرید ، سایت بازپرداخت پول ، حساب شما را اعتبار می دهد ، معمولاً ظرف 30 روز. هنگامی که به حداقل مبلغ مشخصی از قبیل 10 دلار رسیدید ، می توانید از طریق PayPal پول نقد کنید یا تصمیم بگیرید که چک الکترونیکی را دریافت کنید.

به همین ترتیب ، می توانید از سایتی مانند MyPoints برای کسب امتیاز استفاده کنید که برای کارتهای هدیه قابل استفاده است. و درگاه خرید کارت اعتباری مورد علاقه خود را فراموش نکنید ، که می تواند راهی برای کسب امتیاز پاداش یا مایل باشد.

9. در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

شرکت هایی مانند Social Rebate و ReferralCandy در زمینه تنظیم شما فعالیت می کنند شرکتهایی با برنامه های ارجاع که به مشتریان امکان می دهند صرفاً با به اشتراک گذاشتن خرید آنلاین خود تخفیف کسب کنند. اگرچه در اکثر سایت های عمده خرده فروشی استاندارد نیست ، اما می توانید در برخی از فروشگاه های کوچکتر گزینه اشتراک گذاری تخفیف را پیدا کنید.

صحبت از شبکه های اجتماعی ، ارسال پیام به یک شرکت در فیس بوک یا توییتر می تواند گزینه دیگری برای درخواست کد تخفیف در صورت شروع چت یا تماس تلفنی باشد.

10. پرداخت با امتیاز

روش نهایی ما برای دریافت تخفیف در هر چیزی که به صورت آنلاین خریداری می کنید این است که پلاستیک را پشت سر بگذارید و در عوض با امتیاز یا پاداش پرداخت کنید.

این گزینه یکی از مواردی است که به تازگی مورد توجه قرار گرفته است ، اما اگر برنامه های پاداش بیشتر و خرده فروشان در سال های آینده پرش کنند من تعجب نمی کنم. در اینجا چند مورد از برنامه های موجود موجود است:

امتیازات عضویت American Express برای پرداخت در آمازون قابل استفاده است.

شرکت کنندگان میهمان اتحاد می توانند از PointsPay برای بازخرید امتیاز در بازرگانان در سراسر جهان استفاده کنند.

پاداش Cashback را می توانید در بازرگانانی مانند آمازون خرج کنید.

آیا ایده های دیگری برای پس انداز پول خریدهای آنلاین خود دارید؟ آنها را در انجمن های ما به اشتراک بگذارید. این مکانی است که می توانید سوالات و پاسخ های مربوط به مسائل مربوط به پول ، هک های زندگی و راه های مبتکرانه پس انداز را مبادله کنید.

آینده تجربه های خرید چیست؟

مزیت هایی که تخفیف ها می توانند با خود داشته باشند

8 ایده برای ارائه تخفیف تقاضای مشتریان خرده فروشی

، ,های ,تخفیف ,یک ,سایت ,آنلاین ,می توانید ,است که ,از طریق ,که به ,خرید آنلاین ,برای دریافت تخفیف ,برای اینکه بتوانید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بروزترین اخبار و اطلاعات فرکتال سیب سئو سایت / طراحی سایت پناهِ او رویای کاغذی سرزمین من لیزر پلاس تازه ترین قیمت دلار کتابخانه مجازی مینو رایانه