محل تبلیغات شما

آیا به عنوان تماشای منشی در حال خرید در خرید خود ، احساس غرق شدن در سوپر مارکت را تجربه کرده اید؟ قبل از دانستن آن ، شماره ثبت شده از بودجه هفتگی غذای شما ضرب می شود - حتی اگر هنوز یک تن از وسایل در تسمه نقاله وجود دارد.

چه می شود اگر ما به شما بگوییم ممکن است هزینه های خود را در سوپر مارکت به نصف کاهش دهید؟ اگر این روش ها را برای پس انداز کردن در بقالی ها دنبال می کنید ، می توانید امروز این کار را انجام دهید!

در اینجا نحوه صرفه جویی در پول در فروشگاه های مواد غذایی آمده است

خوشبختانه ، یادگیری چگونگی پس انداز کردن در فروشگاه های مواد غذایی می تواند آسان باشد. این راهنمای خرید به شما در ایده هایی برای صرفه جویی بیشتر ، هزینه کمتر و نگه داشتن بودجه مواد غذایی شما کمک می کند.

بهترین راه های صرفه جویی در مواد غذایی: فهرست مطالب

تغییر مکان خرید

خرید مارک های فروشگاه

یک لیست خرید درست کنید و به آن بچسبید

وعده های غذایی خود را برای هفته بر اساس آنچه در فروش است برنامه ریزی کنید

هنگامی که همه چیز در فروش است ، از چرخه فروش و سهام خود مطلع شوید

رهبران ضرر را هر هفته بخرید

قیمت واحد را بررسی کنید

قبل از رفتن به فروشگاه کوپن ها را پیدا کنید

برخی از برنامه های Cash Back را بارگیری کنید

بدانید که چگونه در تولید محصولات ارگانیک صرفه جویی کنید

هنگامی که حس می کند به صورت عمده خریداری کنید

رسید خود را برای قیمت های اشتباه بررسی کنید

کارت اعتباری خوب نقدی را در فروشگاه های مواد غذایی دریافت کنید

Clearance Rack را بررسی کنید

خرید در طی روزهای تخفیف ارشد

برای صرفه جویی در پول ، بسته های پیشخوان گوشت را بشکنید

خرید در فروشگاه های Salvage

با احتیاط در زمینه قرار دادن محصول کی باشید

خرید و فروش داروخانه ها برای معاملات برخی از موارد

برای جلوگیری از خرید ضربه از وانت استفاده کنید

کارتهای هدیه سوپرمارکت قبلی را با تخفیف بخرید

هرگز روی معده خالی خرید نکنید

1. تغییر مکان خرید

شما فقط با تغییر روال خود می توانید بین 30 تا 50 درصد در بقالی های فروشی درست در خفاش صرفه جویی کنید.

کلوپ های انبار ، فروشگاه های دلاری ، تخفیف های سخت و فروشگاه های بزرگ همه گزینه های صرفه جویی در فروشگاه های مواد غذایی هستند:

مواد اصلی مواد غذایی: از آلدی ، لیدل و والمارت دیدن کنید

ارگانیک: به جای غذاهای کامل ، Trader جو را امتحان کنید

کالاهای انبوه: کلوپ های انباری مانند Costco ، Sam's Club یا BJ's

معاملات تخفیف: فروشگاه های دلاری مانند درخت دلار و دلار عمومی را برای ویژه های هفتگی بررسی کنید

2. خرید مارک های فروشگاه

کرکلند Costco's Kirkland روغن ماهی آلاسکا وحشی 1400 میلی گرم نرم

اگر مایل به تغییر مکان خرید نیستید ، سعی کنید آنچه را که درون سبد خرید خود قرار داده اید تغییر دهید. این یکی از ساده ترین راه های صرفه جویی در مواد غذایی است. خرید از مارک فروشگاه به طور معمول شما را بدون قطع کوپن تا 30٪ پس انداز می کند.

دفعه بعد که در سوپر مارکت هستید ، یک مارک فروشگاه را امتحان کنید. اگر چیزی را که می خواهید دوست داشته باشید ، پس انداز می کنید و وقتی بار دیگر آن را خریداری می کنید ، پیش می روید. "کلارک هوارد ، کارشناس پول می گوید.

2. خرید مارک های فروشگاه

کرکلند Costco's Kirkland روغن ماهی آلاسکا وحشی 1400 میلی گرم نرم

اگر مایل به تغییر مکان خرید نیستید ، سعی کنید آنچه را که درون سبد خرید خود قرار داده اید تغییر دهید. این یکی از ساده ترین راه های صرفه جویی در مواد غذایی است. خرید از مارک فروشگاه به طور معمول شما را بدون قطع کوپن تا 30٪ پس انداز می کند.

دفعه بعد که در سوپر مارکت هستید ، یک مارک فروشگاه را امتحان کنید. اگر چیزی را که می خواهید دوست داشته باشید ، پس انداز می کنید و وقتی بار دیگر آن را خریداری می کنید ، پیش می روید. "کلارک هوارد ، کارشناس پول می گوید.

اگر آن را دوست ندارید ، به مارک ملی برگردید. تقریباً در مورد هر فروشگاه بازپرداختی به شما داده می شود یا مارک فروشگاهی را برای برند ملی مبادله می کند.

3. یک لیست خرید درست کنید و به آن بچسبید

خریدهای ضربه ای دشمن کیف پول شما هستند. تمام این موارد اضافی که شما در هنگام بررسی از آن خارج می شوید مانند نشت های کوچکی است که می تواند کشتی مالی شما را غرق کند.

چاره؟ یک لیست خرید تهیه کنید و به آن بچسبید.

همیشه می توانید مسیر قدیمی را طی کنید و از قلم و کاغذ استفاده کنید. اما اگر ترجیح می دهید دیجیتالی شوید ، تعدادی برنامه رایگان وجود دارد که کار مانند Out of Milk و Pantry Check را انجام می دهند.

رابین H. در صفحه فیس بوک کلارک هوارد به ما می گوید که دوست دارد از برنامه Pantry Check در Trader جو استفاده کند.

من لیست خود را بطور الکترونیکی براساس آنچه از آن خارج شده ام یا می دانم که به آن نیاز داریم ، بارگیری می کنم. من قبل از اینکه آن را وارد سبد خرید خود کنم ، همه چیز را اسکن می کنم و قبل از ورود به صندوق ، کلم را می دانم. اگر در حال پرفراز و نشیب باشد ، من شروع به برگرداندن کارها می کنم ، اما من اکثراً به لیستم می چسبم. ما آیفون هایی داریم که همگام سازی می کنند بنابراین می توانم شوهرم را با لیست الکترونیکی ارسال کنم. ما در فروشگاه به خرید سس گوجه فرنگی اضافی و غیره نمی پردازیم زیرا نمی توانم یادم باشد که داریم یا نه. "

راه دیگر برای اطمینان از خرید چیز اضافی مراجعه به سیستم پاکت نامه فقط پول نقد است. مقاله ما در مورد بودجه بندی را با پول نقد و نحوه عملکرد روش پاکت بخوانید.

4. وعده های غذایی خود را برای هفته بر اساس آنچه در فروش است برنامه ریزی کنید

وقتی به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در مواد غذایی هستید ، خواندن بخشنامه فروش هفتگی می تواند کمک بزرگی باشد.

همانطور که لورن گراتمن ، همکار Clark.com خاطرنشان می کند ، "اگر گوشت گوساله ، خرده نان ، گوجه فرنگی خرد شده و پنیر در آن هفته به فروش برسند . بوم! شما باید اسپاگتی و کباب کباب انتظار دارید که اتفاق بیفتد ، احتمالاً یک بشقاب گوشتی و بیشتر موارد مورد نیاز برای تهیه پیتزا خانگی. "

آینده تجربه های خرید چیست؟

مزیت هایی که تخفیف ها می توانند با خود داشته باشند

8 ایده برای ارائه تخفیف تقاضای مشتریان خرده فروشی

، ,های ,فروشگاه ,غذایی ,مواد ,صرفه ,صرفه جویی ,مواد غذایی ,فروشگاه های ,جویی در ,در فروشگاه ,روید کلارک هوارد ,دوست داشته باشید ,سوپر مارکت هستید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی دکوراسیون داخلی آنتی ویروس eset اهنگ جدید https://3sotweb.com/ طراحی دکوراسیون داخلی باغ سپیدار دریا کامپیوتر چکاوک پرواز graphic-design فرکتال هنر