محل تبلیغات شما

با خرید بیشتر مشتری ها به صورت آنلاین ، کدهای تخفیف (مانند SAVE20 ، 25OFF ، FREESHIP) باعث ترغیب آنها به خرید می شود. ناامیدی: سبد خرید خود را پر می کنید ، آماده می شوید تا چک کنید ، کد را اعمال می کنید و - arghh - بدون پس انداز.

Walt Roloson ، بنیانگذار Wikibuy (متعلق به Capital One) ، افزونه محبوب مرورگر خرید آنلاین که کدهای کوپن را هنگام تسویه حساب پیدا و اعمال می کند ، می گوید: به طور متوسط ​​، کدهای کوپن / تبلیغات فقط در حدود یک سوم زمان کار می کنند. در میان رایج ترین دلایل کار نکردن کد - منقضی شده ، موارد استثنا وجود دارد ، غیرقابل انتقال است و مورد علاقه من است ، فقط به این دلیل که کار نمی کند.

در اینجا مکان هایی است که می خواهند عینک های قدیمی ، حوله ها ، شلوار جین آبی ، گلدان و موارد دیگر را بخواهند

قبل از انجام هر خرید آنلاین ، تری لین همیشه به دنبال کد تبلیغاتی است. "این بخشی از DNA من است. من وسواس ندارم ، این فقط کاری است که من به عنوان بخشی از برنامه خریدم انجام می دهم. "مشاور روابط رسانه ای در ناپل ، فلوریدا می گوید. لین چنان طرفدار رمز است که اگر چیزی را که دوست دارد در یک فروشگاه بزرگ ببیند ،" من آن را یادداشت می کنم ، به خانه او می روم به رایانه او و کد کوپن را جستجو می کنم. "در طول یک سال ، من هزاران نفر پس انداز کرده ام و این خرید زیاد نیست."

آگهی

آستین وارلی بندرت وارد فروشگاه های بزرگ می شود. "خریدار آنلاین بزرگ" که خود توصیف شده است ، همه چیز ، از جمله مواد غذایی را از طریق رایانه یا تلفن هوشمند خود خریداری می کند. "من در روز زمان محدودی برای انجام کارها دارم. خرید آنلاین باعث صرفه جویی در وقت ارزشمند من می شود و کد کوپن حتی در هزینه های بیشتری صرفه جویی می کند. "

حتی اگر قبلاً توسط کد بدی سوخته شده باشید ، ممکن است بخواهید دوباره امتحان کنید. در اینجا نحوه صرفه جویی در حد توان خود آورده شده است:

تعیین کنید که آیا یک خرده فروش از کدها استفاده می کند یا خیر. لین می گوید ، "وقتی به اتاق مراجعه می کنم ، اگر در جعبه ای درخواست کد تبلیغی نشان داده شود ، 99 درصد از این زمان به معنای وجود کوپن در آنجا است. من می خواهم آن را پیدا کنم. "

از یک منبع معتمد استفاده کنید. مطمئناً می توانید "نام خرده فروش + کد تبلیغاتی" را جستجو کنید اما احتمالاً صدها نتیجه خواهید گرفت. راه بهتر بررسی وب سایت هایی مانند RetailMeNot ، DealsPlus ، Coupon Cabin و Slickdeals است. این سایت ها با هزاران خرده فروش و مارک تجاری و همچنین ارسالی کاربر برای جمع آوری فروش و کد همکاری می کنند. در RetailMeNot ، همه کدها قبل از انتشار آزمایش و تأیید می شوند. علاوه بر این ، سایت درخواست ورودی از کاربرانی را می دهد که می توانند انگشت شست یا انگشت شست را برای ارزیابی میزان استفاده از کد نشان دهند ، این کار برای شما آسان می کند که ببینید که کد چند بار کار می کند. سایر وب سایت های کد محور به روشی مشابه کار می کنند. به عنوان مثال ، Slickdeals در کنار کد تأیید شده یک علامت سبز نشان می دهد.

پسوند مرورگر را نصب کنید. از جمله مشهورترین ویکی بوی و عسل است. آنها فرآیند را خودکار می کنند. به عنوان مثال ، وقتی به صندوق فروشگاه آنلاین می رسید ، روی نماد ویکیبوی کلیک می کنید و هر کد تبلیغی موجود را در چند ثانیه امتحان می کند ، پیشنهاد را با بیشترین پس انداز انتخاب می کند و آن را اعمال می کند. در حالی که هیچ تضمینی برای در دسترس بودن کد کار وجود ندارد ، این ابزارهای خرید به سرعت نه تنها کدهایی را پیدا می کنند ، بلکه وظیفه طاقت فرسای کپی و چسباندن آنها را یک باره انجام می دهند. یک نکته مهم با این افزونه های مرورگر: آنها اطلاعات زیادی از اطلاعات شخصی شما را ردیابی می کنند ، بنابراین قبل از نصب حتماً چاپ خوب را بخوانید.

برای بدست آوردن سخت بازی کنید. اگر کدی پیدا نکردید ، یکی از استراتژی های مورد علاقه Varley این است که موارد خود را انتخاب کنید ، سبد خرید مجازی خود را پر کنید و در هنگام پرداخت ، "آن را رها کنید" ، اگرچه URL سبد خرید را علامت گذاری کنید زیرا بعدا ممکن است به آن نیاز داشته باشید. "اگر شما ترک کنید ، اکثر شرکت ها شما را از طریق اینترنت با تبلیغات دنبال می کنند که تخفیف آنچه را که در سبد خرید خود داشتید به شما ارائه می دهد. او می گوید: این یک تبلیغ مجدد است و تمام وقت در فضای تجارت الکترونیکی استفاده می شود. " پس از داشتن کد ، به سادگی بر روی URL ذخیره شده کلیک کرده و آن را اعمال کنید. با استفاده از برخی فروشگاه ها ، ممکن است ایمیلی دریافت کنید که از شما خواسته است معامله را با کد تخفیف به عنوان مشوق به پایان برسانید.

یک حساب ایمیل ویژه تنظیم کنید. اگرچه پیوستن به برنامه های وفاداری می تواند پاداش های خوبی به همراه داشته باشد ، همچنین به احتمال زیاد هر روز با ایمیل بمباران می شوید. امی چانگ ، کارشناس پس انداز سبک زندگی در Slickdeals ، پیشنهاد می کند برای پاک کردن صندوق ورودی خود ، حسابی مانند mynamecoupons @ ایجاد کنید.

آینده تجربه های خرید چیست؟

مزیت هایی که تخفیف ها می توانند با خود داشته باشند

8 ایده برای ارائه تخفیف تقاضای مشتریان خرده فروشی

، ,کد ,کند ,یک ,های ,کار ,می کند ,می کنند ,کنید ، ,آن را ,پس انداز

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صنایع بسته بندی مسائلی راه سلامتی دنیای فناوری بهترین دستگاه بوجاری در ایران آموزش اسکیت راه حل ها... صبا رایانه قیمت نقره امروز در ایران برکه ی نیلو قیمت به روز خودرو