محل تبلیغات شما
خرید آنلاین حلقه نامزدی الماس می تواند هزاران نفر را نجات دهد. آنچه در یاد گرفتم با خرید حلقه نامزدی همسرم و خرید آنلاین حلقه ازدواج خودم آشنا شدم.
یکی از چندین درس پولی که راه سخت آن را آموختم این بود که چقدر می توانید از خرید حلقه نامزدی الماس از یک زنجیره ملی جواهرات خسته شوید.

وقتی فهمیدم با خرید اینترنتی حلقه نامزدی خود چه مقدار پس انداز می کنید ، شروع به نوشتن درباره آن کردم تا به دیگران کمک کنم هزاران نفر را در این خرید یک بار در طول زندگی پس انداز کنند.

الماس هایی که به صورت آنلاین خریداری می کنید از همان کیفیت و به زیبایی هر انگشتر در بازار محلی شما برخوردار هستند. الماسی که به صورت آنلاین خریداری می کنید تا 40 درصد کمتر هزینه دارد.

چه پیش رو است:

داستان من - خرید حلقه نامزدی همسرم

داستان من - خرید حلقه نامزدی همسرم
چندین دسامبر پیش ، من حلقه نامزدی همسرم را از یک زنجیره جواهرات بزرگ معروف ملی خریداری کردم. من واقعاً آرزو می کنم کاش

چند هفته قبل ، من تصمیم گرفته بودم که چقدر می توانم هزینه کنم و دقیقاً می دانستم که انگشتر را به چه سبکی انتخاب کنم - تنها معضل من این بود که از کجا بخرم.

بدیهی است که من نمی خواستم بیش از آنچه باید بپردازم ، اما با داشتن چنین کالای بلیط بزرگی ، می خواستم بدانم که من حلقه نامزدی را از یک خرده فروش خریداری می کنم که مرا برای روند انتخاب یک الماس راهنمایی می کند و بعد از فروش نیز برای من باشید. در فرآیند خرید ، من از یک جواهر بزرگ زنجیره ای بازدید کردم و همچنین به دقت بررسی کردم که آیا حلقه نامزدی را به صورت آنلاین خریداری کنم.

من تقریباً آماده بودم که ماشه حلقه را به صورت آنلاین بکشم. من انگشتر را طراحی کردم. عالی بود. و این کار بسیار خوبی بود.

سپس ، جوجه گرفتم. "اما من نمی توانم آن را ببینم!" فکر کردم

در نهایت ، من یک حلقه را از یک زنجیره ملی جواهرات خریداری کردم. من بیشتر پرداخت کردم - توجیه هزینه اضافی به این دلیل که یک فروشنده واقعی داشتم تا بتوانم با آن کار کنم و به این دلیل که قبل از حمل و نقل می توانم ببینم چه چیزی را می خریدم.

متأسفانه ، من واقعاً از خرید آنلاین حلقه نامزدی متأسفم.

انگشتر همسرم زیبا بود ، اما پس از چند ماه پوشیدن متوجه شد كه الماس خیلی بلند است و هر از گاهی به دنبال چیزهایی می رود. ما به فروشگاه برگشتیم تا ببینیم آیا آنها فقط می توانند آن را تنظیم کنند تا بشنوند که جواهر گفت "بله ، ما همیشه این حلقه را به دست می آوریم. هیچ کاری از دست ما بر نمی آید ، اما می توانیم شرایط متفاوتی را به شما بفروشیم. "

داغون شدیم!

آنها نه تنها هرگز به این مشکل احتمالی با این تنظیم اشاره نکردند ، بلکه برای رفع آن نیز کاری نمی کردند. بعداً ، ما یک جواهرفروش محلی مستقل یافتیم که انگشتر را با قیمتی کمتر از زنجیره ای که ارائه می داد ، تنظیم کرد. در نهایت ، این انگشتر حتی زیباتر است ، لمس سفارشی دارد و همسرم آن را پوشیدنی تر می داند.

این یک داستان طولانی است ، اما اخلاق این است که من باید حلقه را بصورت آنلاین خریداری می کردم! (یا حداقل من باید الماس را بصورت آنلاین خریداری می کردم و سپس از یک جواهرفروش محلی برای ایجاد تنظیمات سفارشی استفاده می کردم.

الماس به قدری در فروشگاه ها مشخص شده است که می توانید تقریباً 50 درصد در خرید آنلاین صرفه جویی کنید. جواهرات معتبر آنلاین الماس به شما امکان می دهند که حلقه نامزدی خود را بر اساس سبک ، تنظیمات و هر چهار C سفارشی کنید ، بنابراین شما یک انگشتر خواهید گرفت که نه تنها یک نوع بلکه در بودجه شما است. از همه بهتر ، آنها درک می کنند که خرید انگشتر بصورت آنلاین دشوار است ، بنابراین بازگشت و مبادلات را آسان می کنند.

من در نهایت گروه عروسی خود را با آبی نیل خریدم و یک بار آن را عوض کردم - بدون هزینه برای من - با عرض متفاوت. فوق العاده آسان
نحوه خرید آنلاین الماس
آیا خرید الماس بصورت آنلاین ایمن است؟
کاملاً به شرطی که با یک جواهر آنلاین معتبر مانند Blue Nile یا James Allen همراه شوید.

بدیهی است که بسیاری از مردم در مورد خرید حلقه های نامزدی به صورت آنلاین تردید دارند. آنها فکر می کنند: "من احتمالاً سنگ جعلی پیدا می کنم یا ی آنلاین می کنم" ، "ممکن است از طریق پست الکترونیکی گم شود / یده شود" یا "برای چیز خیلی مهمی ، قبل از خرید باید آن را ببینم."

اینها همه نگرانیهای معتبری هستند ، اما هر جواهر فروشی معتبری آنلاین این موارد را پوشش می دهد.

جواهرات معتبر شهرت خود را به خطر می اندازند
Ergo ، شما یک گواهینامه گوهر شناس یک الماس واقعی دریافت خواهید کرد. این ممکن است در برخی از وب سایت های طرح دار یا حراج آنلاین وجود نداشته باشد. هر کجا الماس خود را (به صورت آنلاین یا فروشگاه) خریداری می کنید ، ایده خوبی است که سنگ را برای ارزیابی مستقل به یک طلا و جواهر غیر وابسته برسانید.

جواهرات معتبر محموله شما را بیمه می کنند
هنگام حمل الماس ، آنها را از طریق FedEx یا UPS با ردیابی ، بیمه و امضای مورد نیاز ارسال می کنید. در موارد نادری که سنگ شما یده شود ، شما یک پنی هم نخواهید داشت. اما حتی چنین چیزی بعید است. در طول 15 سال فروش ده ها هزار الماس در سال - بصورت آنلاین - نیل آبی به من می گوید آنها هرگز حتی یک الماس را از دست نداده اند!

آینده تجربه های خرید چیست؟

مزیت هایی که تخفیف ها می توانند با خود داشته باشند

8 ایده برای ارائه تخفیف تقاضای مشتریان خرده فروشی

، ,آنلاین ,یک ,حلقه ,الماس ,نامزدی ,حلقه نامزدی ,را به ,خریداری می ,به صورت ,از یک ,صورت آنلاین خریداری ,بصورت آنلاین خریداری ,حلقه نامزدی همسرم ,حلقه نامزدی الماس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خبرنامه پمپ آب سیستم های حرارتی برودتی و تجهیزات استخر گرنداستریم تهران وبلاگ عباس آقا فرکتال کوهسار خبرنامه سئو ایران و جهان صرافی آنلاین در پناهِ خدا نمای سنگ