محل تبلیغات شما

جواهرات معتبر هیچ خط مشی بازگشتی ندارند

همانطور که در بالا اشاره کردم ، هنگامی که حلقه ازدواج خود را از Blue Nile خریداری کردم ، اولین حلقه ای را که تهیه کردم برای اندازه بزرگتر بازگردانیدم. من به جز تفاوت قیمت برای حلقه ها چیزی پرداخت نکردم . بدون بازگشت کالا. هیچ چیزی.

جواهرات الماس آنلاین توصیه می شود

قبل از خرید ، یک جواهرساز آنلاین را پیدا کنید که به آن اعتماد دارید - ترجیحاً جواهری که مخصوص الماس است ، مانند جیمز آلن.

جیمز آلن یک جواهرساز آنلاین است که دارای حلقه های نامزدی با کیفیت و بیش از 150،000 الماس عکس دار برای انتخاب است. بلو نیل از سال 1999 به فروش آنلاین الماس پرداخته و همچنین انتخاب بسیار خوبی است.

این سایت ها خدمات شگفت انگیز مشتری دارند. هر دو پیشنهاد می کنند:

24/7 خدمات مشتری

گارانتی مادام العمر

حمل و نقل و بازگشت رایگان

یک ت بازپرداخت 100 درصدی ظرف 30 روز - بدون پرداخت هزینه مجدد یا حمل و نقل برگشتی

یادداشتی درباره خرید الماس در eBay

الماس یکی از اقلام محبوب در eBay و سایر سایت های حراج آنلاین است و خریدار باتجربه می تواند معاملات بسیار خوبی را انجام دهد. اما شما همچنین می توانید پاره پاره شوید. قبل از خرید الماس در حراج آنلاین - در eBay یا هرجای دیگر - باید:

کمی درباره الماس بدانید تا بدانید دقیقاً چه چیزی دریافت می کنید و

در صورت بروز مشکلی با حراج های آنلاین ، پرداخت های سپرده و مراجعه به منابع آشنا شوید.

چگونه برای انگشتر خود خرید کنیم

خوب ، شما تصمیم دارید یک تن پول نقد پس انداز کنید و به صورت آنلاین خرید کنید. شما یک جواهر فروش پیدا کرده اید که به آن اعتماد دارید. بعدش چی؟ اصولاً شما می خواهید تکالیف خود را انجام دهید.

تمرکز من در اینجا روی Money Under 30 این است که خوانندگان را از طریق تصمیمات بزرگ مالی - پرداخت بدهی ، شروع به سرمایه گذاری و خریدهای بزرگ مانند خانه و بله ، حلقه نامزدی راهنمایی کنم. از آنجا که این یک موضوع به خصوص منحصر به فرد است ، من حتی یک وب سایت جداگانه به نام Diamond Buying School ایجاد کردم ، که به شما آموزش می دهد هنگام خرید انگشتر نامزدی الماس چه چیزهایی را باید بدانید. در اینجا اصول اولیه وجود دارد:

بودجه

در مورد این که چقدر باید برای یک حلقه نامزدی هزینه کنید ، در بحث این پست بحث دیوانه وار وجود دارد.

در اینجا دو سنت من وجود دارد: آن ضرب المثل قدیمی درباره "حقوق دو ماه" را از پنجره به بیرون پرتاب کنید. به اندازه کافی هزینه کنید تا به همسر آینده خود نشان دهید که برای آنچه که این انگشتر نماد آن است ارزش قائل هستید ، اما بیشتر از توان خود هزینه نکنید.

اگر در تلاش برای پرداخت بدهی کارت اعتباری خود هستید و می خواهید با زنی ازدواج کنید که منتظر حلقه 20 هزار دلار است ، توانایی پرداخت این هزینه را ندارید و احمقانه امتحان می کنید. بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که استرس مالی غیرضروری در ازدواج جدید خود وارد نمی کنید - مهمتر از تهیه یک حلقه گران قیمت. اما من همچنین نمی خواهم به شما بگویم که انگشتر را رها کنید یا چیزی واقعاً ارزان یا تقلبی بخرید. با بودجه؟ می توانید یک حلقه نامزدی معنی دار پیدا کنید که برای کسری از هزینه الماس نباشد.

اما این سنت به دلیل عقل وجود دارد. انگشتر الماس نمادی است که شما می توانید آن را پس انداز کنید و مایلید کمی برای زن مورد علاقه خود قربانی کنید. اگر می توانید با دوست دخترتان یک گفتگوی صادقانه داشته باشید و هر دو در مورد کنار گذاشتن الماس در یک صفحه هستید ، خوب است. در غیر این صورت ، انتظار داشته باشید که در این سنت شرکت کنید.

بودجه حلقه نامزدی شما هرچه باشد ، به آن پایبند باشید و از کارتهای اعتباری برای "کشش" آنچه می توانید استفاده کنید استفاده نکنید. حلقه نامزدی تنها اولین هزینه ای است که هنگام ازدواج برای شما ایجاد می شود. دیگر زمانی برای بدهی بیشتر نیست.

سبک انگشتر

اگر قبلاً سلیقه دوست دختر خود را درک نکرده اید ، زمان کار کارآگاهی فرا رسیده است. اگر به او اعتماد دارید از یکی از دوست دخترهای دوستتان راهنمایی بخواهید یا دفعه دیگر که از کنار نمایشگرهای طلا و جواهر در بازار رد می شوید چند سوال کلی بپرسید.

دلیل؟ هیچ دو الماس یکسان نیستند ، اما می توانید با تعیین نوع شکل الماس و همچنین انگشتر انتخاب ، گزینه های خود را محدود کنید. آیا او یک حلقه یک نفره (یک سنگ) یا چند سنگ می خواهد؟ آیا او الماس های گرد ، گلابی ، پرنسس (مربع) یا زمرد را دوست دارد؟ او چه باند سبکی را می خواهد - طلای زرد یا طلای سفید / پلاتین؟

اندازه الماس (وزن قیراط)

وقتی نوبت به الماس می رسد ، اندازه مهم است ، اما نه آنقدر که فکر می کنید.

الماس کوچکتر که دارای رنگ ، وضوح و برش درجه بالاتری باشد ، از یک سنگ کدر بزرگتر درخشان تر خواهد بود. این "4 C الماس" - رنگ ، برش ، شفافیت و عیار (اندازه) - تعیین می کند که چه مبلغی پرداخت خواهید کرد. با دانستن بودجه خود ، وقت آن است که مهمترین موارد را تعیین کنید.

من الماس کوچکتری را انتخاب کردم که از لحاظ برش و رنگ تا حد ممکن درجه بالاتری داشته باشد. آخرین بار ، جیمز آلن دارای یک ابزار جستجوی مفید است که به شما امکان می دهد از طریق اندازه و سایر مشخصات الماسهای موجود در محدوده قیمت خود را مرور کنید. این بهترین راه برای انتخاب الماس کامل است.

آینده تجربه های خرید چیست؟

مزیت هایی که تخفیف ها می توانند با خود داشته باشند

8 ایده برای ارائه تخفیف تقاضای مشتریان خرده فروشی

، ,الماس ,یک ,حلقه ,آنلاین ,نامزدی ,است که ,می توانید ,حلقه نامزدی ,خود را ,که به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علمی و فناوری bobmusic فاخته پرواز فروشگاه ارزان فایل کهربا فان دبستان شاهد یاس نبی قائن فرکتال سیب سحر وکیل زاده مادرانه ها من پنجره دوجداره استاد وین