محل تبلیغات شما

احتمالاً شما در حال چگونگی نوشتن نامه مذاکره قیمت هستید ، زیرا شما به قیمت پیشنهادی تأمین کننده خود رسیده اید که بالاتر از بودجه شما است.

در این مقاله 2 نمونه واقعی از چگونگی نوشتن نامه مذاکره را مشاهده نخواهید کرد و نمونه ای از نحوه نگارش این نامه را مشاهده می کنید. سرانجام ما نامه را به 6 مرحله منتقل می کنیم که می توانید در آینده برای تمام مذاکرات قیمت خود استفاده کنید.

عجله دارید؟ سپس گزارش رایگان / تهیه کنندگان گزارش خارج از مذاکره را در اینجا بارگیری کنید که شامل نمونه ای است که در این مقاله آورده شده است به علاوه استراتژی های موثری را نشان می دهد که می توانید برای مذاکره با تهیه کنندگان استفاده کنید و قیمت بهتری کسب کنید بدون اینکه درد در کمر آنها باشد!

مثال 1: چگونه نمی توان نامه نامه مذاکره را نوشت

در اینجا یک ایمیل واقعی وجود دارد (امروزه ایمیلی یک نامه است) که ما از یکی از مشتریان دریافت کرده ایم و از قیمت پیشنهادی بهتر می خواهیم. (البته نام ها برای محافظت از محرمانه تغییر یافته اند)

روز بخیر جنت ،

از پیشنهاد شما متشکرم شرکت ما پیشنهاد شما را بررسی می کند و بالا می رود. بنابراین از شما خواسته می شود یک پیشنهاد پیشنهادی تجدید نظر شده ارسال کنید.

ما همچنین نظرات و نتیجه شما را با موارد زیر بررسی کرده ایم:

پرداخت طبق ضوابط و ضوابط قرارداد مطابق با بند 2 از برنامه ب است.

علاوه بر این ، لطفاً در صورت داشتن هرگونه سؤال یا سؤال به شما توصیه می شود ، حداکثر تا 21 اکتبر آن را از طریق پست الکترونیکی ارسال کنید.

با احترام،

جیمز بلوشی

همانطور که ممکن است تصور کنید پاسخ به این نامه مذاکره قیمت (ایمیل) چیزی در این خط بود که قیمت نقل شده بهترین قیمت بود. پس از آن نامه دوم مذاکره قیمت (ایمیل) به شرح زیر است:

مثال 2: چگونه نمی توان نامه نامه مذاکره را نوشت

روز بخیر جنت ،

لطفاً توجه داشته باشید که پیشنهاد ما 175،500 دلار است (پیشنهاد شما - 10٪).

لطفاً به ما توصیه كنید كه ما باید تا دوشنبه 25 اكتبر به پاسخ شما نیاز داشته باشیم

با احترام،

مورگان فریمن

متخصص قرارداد

واحد پیمانکاری

مجدداً این ایمیل پاسخی مشابه با قبلی دریافت کرد ، با این نتیجه نهایی که تهیه کننده قرارداد را با قیمت نقل شده دریافت کرد.

مثال 3: چگونگی نوشتن نامه مؤثر در قیمت گذاری

اکنون نامه مذاکره قیمت را می نویسیم که برای مذاکرات قیمت موثرتر است.

جنت عزیز ،

از پیشنهاد شما متشکرم ما صمیمانه از تلاش شما برای ارائه چنین پیشنهادی جامع برای شرکت ما قدردانی می کنیم.

ما درک می کنیم که شما وقت و منابع قابل توجهی را برای ارائه این پیشنهاد صرف کرده اید ، که به تفصیل بیان می کند که چگونه می خواهید آنچه را که ما نیاز داریم را تهیه کنید.

من و تیمم کل پیشنهادات را با جزئیات بررسی کردیم و در کل از آن راضی هستیم. در همان زمان یک مسئله اساسی وجود دارد که احتمالاً مانع از ارائه این قرارداد به شما می شود.

بگذار توضیح بدهم:

معاون رئیس جمهور ما بودجه مشخصی را برای این قرارداد به ما داده است. وی همچنین به تیم پیمانکاری ما دستور داده است كه 3 سهمیه دیگر از سایر تأمین كنندگان دریافت كنند ، تا بتوانند قیمت گذاری رقابتی را نقل كنند.

از طرف من موفق شدم او را متقاعد كنم كه ما باید از گرفتن سهمیه سایر تأمین كنندگان خودداری كنیم ، زیرا در گذشته شما كار بسیار خوبی انجام داده اید. من به او قول دادم كه ما قصد داریم این قرارداد را در بودجه ای كه او داده ایم به دست بیاوریم. او با این موضوع موافقت كرد ، اما اگر ما نتوانیم قیمت پیشنهادی شما را در بودجه خود دریافت كنیم ، باید مجبور شویم این را برای 3 تأمین كننده دیگر باز كنیم.

باز هم من شخصاً دوست دارم شما را به عنوان تهیه کننده ما داشته باشم. اما برای این کار به قیمت شما بهتر از آنچه در پیشنهاد اولیه خود نقل کرده اید نیاز داریم. قیمت شما باید با قیمت نهایی 177،500 دلار 9٪ پایین تر باشد.

اگر نمی توانید این قیمت را ارائه دهید ، می ترسم که ما باید به دنبال تهیه کننده های دیگر این کار باشیم.

باز هم امیدوارم و اعتماد دارم تا پذیرش شما از این پیشنهاد را از طرف ما دریافت کنید. من اطمینان دارم که می فهمید که در گذشته ما مشتریانی وفادار به شما بوده ایم و اطمینان دارم که در آینده انعطاف پذیری شما در پیشنهاد شما باید منجر به کار بعدی برای شما و سازمان شما شود.

6 مرحله برای پیگیری هنگام نوشتن نامه مذاکره قیمت

بیایید نامه ای را که در بالا نوشته شد ، به سرعت جدا کنیم ، تا الگویی برای نوشتن نامه های آینده داشته باشید.

لحنی مثبت ، مودب و حرفه ای در طول نامه داشته باشید.

کل نامه مثبت و حرفه ای است. اگر فروشنده نتواند تخفیف خواسته شده از مشتری را در خود جای دهد ، پس مشتری به سادگی روند احتمالی عملی خود را که باید انجام دهد تشریح می کند.

فروشنده را ستایش کنید

3 بند اول این نامه با ستایش فروشنده از پیشنهاد جامع ، دقیقاً همین کار را انجام می دهد.

موقعیت خود را توضیح دهید

این در بخش دوم نامه فوق که در آن کلمه بودجه معاون رئیس جمهور را بیان می کنیم ، چگونگی همکاری متخصص قرارداد با همکاری با تهیه کننده و موارد دیگر ذکر شده است. در اینجا معمولاً برخی از تهیه کنندگان داستان های بسیاری را تشکیل می دهند. اما بهتر است که حقیقت را بگوییم و "داستان" را از چنین نامه هایی کنار بگذاریم.

از تخفیف شماره عجیب و غریب بخواهید

آینده تجربه های خرید چیست؟

مزیت هایی که تخفیف ها می توانند با خود داشته باشند

8 ایده برای ارائه تخفیف تقاضای مشتریان خرده فروشی

نامه ,قیمت ,، ,پیشنهاد ,مذاکره ,تهیه ,نامه مذاکره ,که در ,نوشتن نامه ,پیشنهاد شما ,را در ,سایر تأمین كنندگان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

telmato کارگاه پارس صنعت عطاریان متخصص مغز و اعصاب اصفهان و شیراز نکات حقوقی گرافیک طرح convayer-navar چگونه خود را بیاراییم پایگاه خبری خبریفا طراحی دکوراسیون داخلی شباهنگ خیال